Facility management

Facility management

Udržujeme vaše prostory

Facility management je pro nás v Nostica nejenom prostředkem k udržení Vašich prostorů v optimálním stavu, ale také klíčovým prvkem pro zajištění plynulého provozu Vašich aktivit. Naše široké portfolio služeb v oblasti facility managementu zahrnuje správu a údržbu budov, technické služby, bezpečnostní řešení, čištění, úpravu zeleně a mnoho dalšího.

S naším přístupem k facility managementu se nestaráme jenom o fyzickou stránku Vašich prostorů, ale také o celkový uživatelský zážitek. Spolupracujeme s Vámi na vytváření prostředí, které je nejenom funkční, ale také příjemné a podporuje produktivitu a pohodu Vašich zaměstnanců a klientů.

Zkušený tým a moderní řešení

Díky našemu týmu zkušených odborníků a moderním technologiím jsme schopni poskytnout špičkové služby v oblasti facility managementu, které se přizpůsobují Vašim potřebám a přinášejí maximální hodnotu Vaší firmě. S Nostica můžete mít jistotu, že Vaše nemovitosti jsou v dobrých rukou a že Vaše podnikání bude prosperovat bez jakýchkoli překážek.

Nostica pro vás zajistí komplexní servis

Kromě naší hlavní činnosti nabízíme také širokou škálu dalších služeb, které Vám pomáhají efektivněji řídit Vaše podnikání.

Poradenská činnost

V oblasti stavebnictví jde o širokou nabídku služeb od posouzení celého stavebního záměru, porovnání dodavatelů, technologických postupů, stavební dozor až po ekonomické zhodnocení stavby.

Logistické služby

Pomůžeme vám s přepravou ale i uskladněním stavebního materiálu, což vám ulehčí práci a zároveň budete mít jistotu zabezpečení vašeho majetku.

Technicko-provozní služby

Monitorování technického stavu budov je velmi důležité a udává to i zákon. Systematickou údržbu, opravy a péči o nemovitosti pro vás rádi zajistíme.

Úklidové služby

Příprava hotové stavby na předání investorovi nebo majiteli není jen o dokončení stavebních prací, potřeba je také perfektní úklid takových prostor. Z mnohaleté praxe víme, jak na to.

Záhradnické služby

Pravidelná údržba zeleně v soukromých i průmyslových areálech je důležitá, najměte si na to odborníky.

Technicko-provozní služby

Nezůstaneme jen u návrhů a stavby, poradíme vám také, jak si zvelebit okolí vaší nemovitosti a zajistíme vše potřebné.